Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świsty od str.pasażera po włączeniu klimatyzacji/nawiewów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Świsty od str.pasażera po włączeniu klimatyzacji/nawiewów

    Wczoraj byłem ponownie w serwisie, aby reklamować stan zawieszenia w mojej Octavii..., po jeździe testowej usłyszałem, że to normalna praca zawieszenia grupy VAG normalnie ręce opadają. Samochód podczas jazdy jest bardzo niestabilny i zauważyłem że przy dodawania, lub odpuszczaniu gazu, auto zmienia tor jazdy( raz w lewo, raz w prawo).

    Zamieszczam filmik, gdzie słychać zgrzytanie..., czy Wy też tak macie?
    Tomasz
    ===============================
    Nie ma głupich pytań. Co najwyżej odpowiedzi.

  • #2
    Świsty od str.pasażera po włączeniu klimatyzacji/nawiewów

    Panowie,
    Od jakiegoś czasu gdy tylko włączę nawiewy lub klimatyzację to od strony pasażera-gdzieś w okolicy schowka pojawia się dziwne świszczenie. Niezależnie jaka siła nawiewu, niezalęznie od kierunku nawiewu: czy na szybę na nogi czy na kierowcę/pasażera, niezależnie czy silnik zdążył się zagrzać I niezależnie czy jade czy akurat stoję to te świsty ciągle pochodzą tu z okolic schowka. Tak jakby się coś zacierało. Tam jest jakiś silnik czy coś?
    Strumień powietrza z nawiewów jest równomierny a kratki nawiewów wyglądają na czyste.
    Podpowiecie co to może być?
    Pozdrawiam,
    Paweł

    Komentarz


    • #3

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez jacki64
        Jacki64, dzieki bardzo. Sprobuje to zrobic.[/fade]
        Pozdrawiam,
        Paweł

        Komentarz


        • #5
          pauletto007, Za schowkiem znajduje się dmuchawa ogrzewania.Może ona wydaje takie dzwięki,trza by sprawdzić
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez aniol
            pauletto007, Za schowkiem znajduje się dmuchawa ogrzewania.Może ona wydaje takie dzwięki,trza by sprawdzić
            Panowie, wyjalem wentylator, wytarlem brud z okolic panewek-walek, dalem pare kropel oleju silnikowego na panewki, podlaczylem dmuchawe do elektryki i wlaczylem nawiew i swistow nie bylo. Zabudowalem calosc do auta. Cisza byla tylko przez chwile a za moment swisty znowu sie pojawilyi tak jest caly czas. Masakra! Tylko wymiana wentylatora pomoze?

            EDIT:
            Wentylator siedzi oryginalny, swistow od dawna juz nie ma przynajmniej teraz w lecie wiec smar musial sie dobrze rozprowadzic i jest ok. Poczekajmy do zimy. 8)
            Pozdrawiam,
            Paweł

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X